محل تبلیغات شما
آدم هایی که روزی تمام خنده ها و شوخی ها و لودگی های جهانو با هم داشتن توی چنین روزی هم به این حجم از سنگینی جَو بینشون می رسن. تلخه. خیلی هم تلخه.خیلی خیلی تلخه. 
من وا می رم‌‌‌‌ و امکان داره اشک هم بریزم.قطعن آخرین پست منتسب به توئه. آخرین نامه. چیزهایی که هرگز خونده نشدن. شاید هم نباید خونده می شدن. آدم از هیچ کار جهان سر در نمیاره.زهره می گفت خواب دیده شیرینی خوردین با یکی. می دونی که خواب های ما کلن خانوادگی ردخور نداره! ولی تو واقعن رفیق خوبی بودی کلی چیز ازت یاد گرفتم و از همه مهم تر خوبی هات که هرگز یادم نمی ره گرچه تا دلت بخواد بهم بی محلی هم کردی و من از شیش ماه پیش که جواب تلفنمو ندادی و هرگز دیگه زنگ نزدی به دل گرفتم. بد هم به دل گرفتم. حالا هر جای جهان و با هر کسی که باشی خوب باشه حالت چون خودت خوبی. 
زهره می گفت ازت خبر ندارم؟گفت حرف نمی زنین؟گفتم چی بگم والا خیلی وقته انگار هزارساله از حال هم بی خبریم و واقعن بی خبریم. تو ّبا خبری چون ریز به ریز حالاتمو می نویسم ولی من هیچ وقت هیچی از تو نمی دونستم مثل شادان که همیشه حال منو می دونه ولی من به جهت درونگرا بودن اون هیچی نمی دونم چون بروز نمی ده. 
گریه نمی دهد امان. بارون سیل آسا نیست ها. چندتا قطره اشکه فقط. می گذره همه چیز می گذره همه چیز همه چیز ولی خاطره ها تا آخر عمر ذخیره می شن توی مغز.  

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

هم ,نمی ,ها ,خیلی ,ولی ,تلخه ,همه چیز ,هم به ,دل گرفتم ,که هرگز ,تلخه خیلی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Custom Auto Electrical Cables,Cheap Single Core Copper Cables,Welding Lead Cable For Sale صنعت سوله لرستان Sabalan سکوی هفتو هشتو نه دامین ارزان کابین مهمان نفت شهری ها سلام اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها گل افشان vetsonica