محل تبلیغات شما

هیچ آدم خوبی وجود نداره، همه درصدی بدی تو وجود پلیدمون هست ولی زیاد و کم داره. این روزها داریم خیلی هامون هم این درصد بدی های وجودمونو تقویت می کنیم و جهان داره به کانون بی بدیل کینه ورزی تبدیل می شه و من با تنفر این روزهام از خیلی ها دارم به ریاست کینه ورزهای جهان می رسم.
بدترین و رذل ترین آدم ها اون هایی هستن که می دونن وقتی تو فلان شرایط هستی چقدر ضعیف و شکننده ای و برای ی هوس های پر از کثافتشون سعی بر به گند کشیدن تو هم می کنن و کافیه تو پاهات سست باشه، کافیه تو یه کم شل باشی، کافیه تو خود دار نباشی و عزت نفست لگدمال شده باشه و اونوقت اون هارو به آرزوهای کثیفشون می رسونی .
یه گروه دیگه هستن که انقدر کثیفن که انقدر کثیفن که انقدر کثیفن اگه سال ها هم بندازیشون تو جوهر نمک کثافت های رسوخ کرده تو تن و قلب هاشون پاک نمی‌شه. اون هایی که وقتی می دونن تو قلبت جای دیگریه و تمام تپش های قلبت فقط و فقط واسه یکی دیگه س تو شرایطی که حالت بده و اون آدم دلتو شده موش توی رابطه ت می دوونن و هزار گند به وجود میارن و با مهر و محبت های دروغین هر روز بیشتر تو رو از اون آدم دور می کنن و سمت کثافت های خودشون می کشونن. تا ابد تا ابد تا ابد از اون از خدا بی خبرهایی که زندگیمو به لجن کشیدن نمی گذرم و لحظه ای نیست که دعا نکنم زمین خوردنشونو ببینم. خودمم کم مقصر نبودم خودمم کم بدی نکردم ولی حداقل با خودم حسابم صافه که وسط زندگی دو نفره ی کسی نرفتم و گند بالا نیاوردم‌.
که آب شدنشونو ببینم که ببینم چه طوری وسط خیابون به زانو میفتن و هق هق می کنن که ببینم توی تنهاییشون سرشونو توی بالش می کنن و عربده می زنن. اون روز فقط حالم خوب می شه که با تمام وجود بشکنن و هیچ چیزی ازشون باقی نمونه و خنده های دروغین عکس هاشون به اشک ریختن های شبونه تبدیل شه
سه ماهه توی خواب هامم کثافت های روزانه رو می بینم سه ماهه دارم آب می شم فقط چون ما آدم های نالایقی هستیم که به هر آدم پلید بی ارزشی اجازه می دیم زندگیمونو به لجن بکشه. سه ماهه هیچ کدوم از خوراکی های باب میلم با ولع از گلوم پایین نرفتن سه ماهه یک لحظه هم دلشوره ها و دل آشوبه هام و تپش های دهن صاف کن قلبم لحظه ای بهم مجال راحت زندگی کردن نداده.
می دونم می گذره ها، می دونم. ولی من حتا دلم‌نمی خواد با فراموش کردن و خودمو به کوچه ی علی چپ زدن این حجم از عشق رو فراموش کنم و نادیده بگیرم. حس می کنم حیف می شه حروم میشه و درست نیست پاک ترین احساسم تو تموم عمرمو برای همیشه فراموش کنم و دارم همه جوره ریاضت می کشم همه جوره.

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

تو ,های ,اون ,آدم ,هم ,شه ,می کنن ,سه ماهه ,تا ابد ,کثافت های ,کافیه تو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیزل ژنراتور ریان پیشرو فروشگاه دیجی کالا دانلود مداحی ( ذاکرین 72 ) rhythereviv restfamorta پای درراه Timothy's info تاریخ ایران Steven's info سنسور فشار | سنسور فشار هاگلر | فروش سنسور فشار