محل تبلیغات شما

فقط می تونم بگم ۵ شیش ساله هییییییچ سریالی منو انقدر میخکوب نکرده بود که تا ۶ صبح بیدار باشم و به زور و با حجم فراوون هیجان بخوابم و دوباره از ۱۱ صبح بیدار شم همونجا توی رختخواب با چشم هایی که از بی خوابی می سوزه اپیزودهای بعدی و بعدی و بعدی و بعدی رو نگاه کنم. چند سال پیش این حرکتو فقط برای true blood می زدم تا ۷صبح نگاه می کردم و بعد لباس می پوشیدم می زدم بیرون ۸ صبح کلاس داشتم یعنی با حال مرگ سر کلاس می نشستم فقط لحظه شماری می کردم برسم خونه بقیه شو ببینم.اگه غیبت می تونستم بکنم که کلا کلاسو می پیچیدم سریالمو می دیدم ولی یه روزهایی هم‌مجبور بودم برم چون غیبت هام اگر از ۴تا می کرد حسابم با کرام الکاتبین بود :/ چقدر این لامصب لعنتی خوببببببه. چقدر این پرفسور مخه. ناز مغز اون نویسنده‌ی لامصب کنن آخه. پرفسور و برلین دو تا از کرکترهای محبوبم تو این سریالن یکی کاملا انسان و باوقار و مخ اون یکی بدون هیچ حسی ولی بازم سعی می کنه انسان و محترم باشه. سر جدتون در حق خودتون اجحاف نکنین این سریالارو از نماوای چرت و فیلیموی سانسورچی مفلس نبینین حیفه بخداااااا. آدم با این سریال میل به خلافکار شدنش و در عین حال آدم حسابی بودنش انقدر زیاد می شه اصلا روانی می شی واسه اینکه خدایا کاش با اکیپ اینا بودم می رفتیم چنین ی خفن مهیجی می کردیم :)) در یک جمله بگم سو سو سو سو فاکین فاکین فاکین فاکین و خفن و توپ و خدااااااست این سریال هم میل به دیدنشو دارم هم دلم نمی خواد تموم شه و فعلا یه سیزن تموم شده و نمی تونم از سرعت دیدنم کم کنم که دیرتر تموم شه.

______

این پست واسه سه چهار روز پیشه باسنم نکشید بذارم اینجا. پنج صبح هر چهارتا سیزن تموم شد و من خمار خمارم تا فصل پنج بیاد و نشئه کنم باهاش. اصلا از همون لحظه که آخرین اپیزود رو دیدم فروپاشیدم :((((( 

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

فاکین ,تموم ,صبح ,سو ,شه ,کنم ,و بعدی ,سو سو ,بعدی و ,فاکین فاکین ,سیزن تموم ,فاکین فاکین فاکین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبیین کده کشکول فرق ایران - کره آگهی نامه فروشگاه اینترنتی پرشام هزینه نیاز تزریق بوتاکس ، جوان سازی پوست صورت ، کشیدگی صورت یو ار ال ان fencarura مرجع دانلود فایل های فرهنگیان و دانشگاهی Michel's notes سردار شهید حسن علی رباطی