محل تبلیغات شما

اون دله ی بدبخت شکمی که تا الان بیدار مونده که کلپچ و سیرابیش دستش برسه کیه هان؟؟؟؟؟؟؟

یعنی عین خررررررر هوس کرده بودم. زنگ زدم یه جا نزدیکای خونه که قدیما می رفتیم می گم ارسالم دارین؟ اول که کلا نمی فهمید من چی می گم بعد که دوزاریش افتاد سیصد بار گفت نه نه نه نه نه :/ خب مجانی مگه خواستم عتیقه؟! سنپ باکسشم خودم می گرفتم. از دم پارک ملت گرفتم آخر. رفتارشون واقعا درست بود و بسیار محترم جواب دادن. دمشون هم گرن ۲۴ساعته سرویس می دن و سیرابیشون هم همیشه به راهه (اغلب جاها فقط عصر سیراب شیردون سرو می کنن و برای عصر اصلا و ابدا کله پاچه ندارن) حالا بخورم بعدا ببینم طعمشون چه جوریه. پسرک سنپ باکسی هم انقدر محترم بود اصلا امروز برای یکی دو ساعت فکر کردم تو ایران نیستم! کله پز محترم، سنپ باکسی محترم. نه خدایااااااا نهههههه بعیده از این کشور و مردمانش. بابا ما طباخی صبا می رفتیم حضوری مثلا روبرو باغ فردوسن جای خوب تهران که فکر می کنی باید شعور داشته باشن ته بیشعور بودن زبون بسته ها انقدر نگاه نگاه می کردن آدمو لقمه می پرید تو گلوت. تازه اونجا مثل محله ی جک جواد ما نبود خانوم تنها بره کله پزی عن بازی در بیارن. برم خدا حلال کنه بخوابم ://///

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

کله ,ی ,سنپ ,محترم ,هم ,رفتیم ,نه نه ,کله ی ,سنپ باکسی ,می گم ,می رفتیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kevin's info kenddefleada ماورا گروه آموزشی دین و زندگی استعدادهای درخشان کهگیلویه (دهدشت)99-98 رکسانا Carolyn's site maletiwatch وبلاگ نماز زیباتریرین تجلی عبودیت علیرضایی Everything 7