محل تبلیغات شما

چرا تو باید ۲۵۰ باشی که زور به ک ونم بیاد برای داشتنت؟ :(((( ته تهش صد و پنجاه بودی دیگه. خدایا منو اینجوری مورد آزمایش قرار نده :(((( چشماشو سبد گل توی دستش و صورت و دست های سرامیکیش دیوانه م می کنه از قشنگی :((((

بدبختی تولدمم نزدیک نیست :/ سن و سال درس خوندن و کارنامه گرفتنمون هم نیست چهارتا بیست چسکی بگیریم به عنوان جایزه اینو انتخاب کنم. فصل نماز و روزه هم نیست روزه بگیرم و عین این ننه بابا مذهبی ها برام هدیه بخرن که کو. نمو هم کشیدم یک مااااه خودمو سرویس کردم حالا با یه عروسک می خوان گولم بزنن سال های بعد هم ترغیب شم به این منوال گشنگی و تشنگی کشیدن. نزدیک یسمس هم نیست از پاپانوئل طلب مغرفت و چنین هدیه ای کنم. ولله گیری کردم. راه به جایی ندارم. فرشته ی دست راستم هم بیش از این ها ازم راضی نیست که بی دلیل بخواد برام تهیه ش کنه بگه چون خیلی آدم عنی هستی اینو برات گرفتم بلکه ره خوب بودن پیشه کنی :))))) 

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

هم ,ها ,اینو ,چنین ,هدیه ,روزه ,هم نیست ,یسمس هم ,نیست از ,از پاپانوئل ,پاپانوئل طلب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

(تکنــولــــوژی وفنــــاوری شهرستان مینودشت) لوله بازکنی و تخلیه چاه قالب وبلاگ شرکت زیارتی آستان خوبان توس Doris's page athentravom p24 : تحلیل، نقد و بررسی، آموزش و اخبار بلاکچین، ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی وبلاگ نمایندگی صالحی jahrmantgroupep تبلیغات و فرصتهای شغلی