محل تبلیغات شما

وسط بازی ای که می کنم چند تا بازی هر بار به صورت رندوم به عنوان تبلیغ میاد. این بازی که می بینین تو مخ رونده ای بیش نیست. اگه طناب پسر رو بِبریم میفته پایین و خوراک ببر می شه پس برای نجاتش باید طناب بالای سر ببر رو بِبریم تا اون شی بُرنده بیفته رو سرش و خون بپاشه اینور اونور و جون بده و بعد پسرک رو آزاد کنیم تا از در فرار کنه. هربار که این بازی رو ریپورت می کنم متاسفانه از نو برام نمایش داده می شه و پاک کلافه م کرده. به اندازه ی کافی طبیعت و حیوانات و دیگر موجودات زنده پدرشون سر زیاده خواهی های انسان دراومده، انجام این بازی ها جز اینکه ذهن بچه ها رو بیشتر تخریب کنه و بعدها تبدیل به آدم بزرگ های وحشی و درنده خویی بشن که از کشتن موجودات زنده با خنده و ذوق فیلم می گیرن و به همه نشون می دن، هیچ چیز دیگری در پی نداره.
منم از حرصم طناب پسر رو بریدم تا اسیر چنگال ببر بشه. یک بار هم انسان قربون سر طبیعت و موجودات حیات وحش بره. برای از سر بازی کنی و برای سرگرم شدن بچه هاتون گوشی دستشون ندید. هیچ دلیلی نداره بچه های کوچیک گوشی دست بگیرن اگه حوصله ی والد شدن نداشتین و مسئولیت پذیر نبوده و نیستید پاشون رو نباید به جهان هستی باز می کردین. گوشی های موبایل برای چشم هاشون، قدرت خلاقیتشون و همه چیزشون ضرر داره. بازی های فکری، کتاب های خوب کودک و تمام تفریحات سالمی که شما به عنوان والد حوصله ش رو ندارین برای بچه انجام بدین (چون سر خودتون هم توی گوشیه) برای بچه ها مناسبه نه گوشی هایی که هر کاری توش می تونن بکنن و هر چیز نامربوطی که نباید رو می بینن. معضل بلوغ زودرس رو جدی بگیرین. بچه های کوچولویی که حرف های گنده گنده می زنن و رفتار آدم بزرگونه دارن بامزه نیستن، بچه باید بچگی کنه به شخصه نه اعصاب مادر شدن دارم نه دوست دارم و نه انسان مسئولیت پذیری ام که بخوام چنین مسئولیت بزرگی رو به گردن بگیرم. اگر از پسش بر نمیاین مشکل شماست نه مشکل فرزند که با گوشی دستش دادن دارین بزرگترین ظلم رو در حقش می کنین. همین الانشم معلوم نیست چندتا بچه در جهان این بازی منفور و خیلی بازی های مخرب دیگر رو تجربه می کنن. گوشی دادن دست بچه ازتون والدین کول و خفنی نمی سازه.

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

رو ,بچه ,بازی ,های ,گوشی ,سر ,این بازی ,برای بچه ,طناب پسر ,طبیعت و ,بازی های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برمندز | آشنایی با تکنلوژی روز جهان | H عصرشبکه evflagunol Clark's page Derrick's style leillotaspu دل نوشته گروه تئاتر تاخت Rose's notes السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها