محل تبلیغات شما

دارم فیلم The Kitchen رو می بینم. یه فیلم مزخرف حوصله سر بر. سه تا زن که وقتی شوهراشون می افتن زندان قدرت رو به دست می گیرن. مثلا می خواستن حقوق زن ها و اینجور چرندیات رو نشون بدن ولی متاسفانه تا وقتی حقوق آدمیزاد جماعت رعایت نشه نر و ماده نداریم. از این فیلم هایی که نقل محافل فمنیست ها باید باشه و لنگ رو لنگ بندازن و با ناخن های کاشت و لب های پروتز از این فیلم ها تعریف و تمجید کنن بعد شب برن شام درست کنن بتپونن جلوی یه نر خر و بعدش براش چایی ببرن و از جلوش جمع کنن و سپس زندگی زیباشون رو جشن بگیرن. به نظرم بیش از اینکه حامی حقوق زن ها باشن اتفاقا از یه جایی به بعد دارن زن ها رو یه مشت موجود عقده ای نشون می دن که وقتی از بند نرها رها می شن دست به کشت و کشتار و قتل و غارت می زنن. خلاصه که عجیب فیلم مزخرفیه. هی دارم می زنم بره جلو ببینم در انتها چی می شه. به محض اتمام فایلش دیلیت می شه چون حیف اینکه هارد آدمو بخواد اشغال کنه.

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

رو ,فیلم ,زن ,یه ,ها ,حقوق ,می شه ,حقوق زن ,زن ها ,این فیلم ,از این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازار خرید ساعت مچی ارزان ورزش ایران و جهان , بیوگرافی (زندگی نامه) بازیکنان فوتبال ایران و جهان دانشجویان فلسفه دانشگاه شهید بهشتی پروژه های مطلب درجان زادگاه من شارژ و اینترنت رایگان ایرانسل همراه اول رایتل تالیا phomolabland Jody's memory neomofortta [عزلت نشین کوی دوست]