محل تبلیغات شما

لذتی که در یک ماه زودتر کادوی تولد رو گرفتن هست، توی کلم بروکلی خام و پنیر کیبی و پنیر خامه ای ویلی و شیر و نبات و دارچین و ترکیب بیسکویت مادر و شیر که به استفراغ بچه می مونه ولی من واقعا از خوردنش لذت می برم هم نیست!
و کسی که به عنوان کادوی تولد کلاه هدیه می ده پروردگار منه چون هیچ چیز در جهان خفن تر از کلاه نیست،ممنونم هنگامه ی من واسه همه فصلا که می دونستی ماه های مدید تو کف این حصیری اعجاب انگیز بودم.
چون چند روز قبل و بعد تولد من انقدر حالم چرته از بالا رفتن سنم که هیچی جز عر و ونگ کردن بهم مزه نمی ده خوبه که زودتر کیف کنم چون اون روزها به یک موجود وحشی بدل می شم‌ که می زنم تو سر خودم و ننه من غریبم بازی در میارم، البته الانم که بخش فکر نی کنم دلم ور می ماله و چِمچِمالم می شه. یا باب الحوائج بیست و نه سالگی، یا حضرت عباس بیست و نه سالگیت تو چی کشیدی عباااااس؟! غم خوار بالا رفتن سنت چه کسی بود اَبی عباس حرمت کجاست همسایه ی خوبم؟ :)) دقیقا بیست و پنجم فروردین رسید دستم و تا همین امروز داشتم حسرت سر کردنشو می خوردم. مامز گفت الکلش که بپره می تونی سرت کنی ولی ولی ولی ولی الکلش هم پرید اما گفت واسه محکم کاری چند روز بذار بمونه و من دلم می خواست با خط کش آهنی خودزنی کنم و رو دستم خط بندازم و سرمو توی دیوار بکوبم و چونان نوجوان ها برم بیرون و با ده کیلو تریاک برگردم خونه و اعتیاد پیشه کنم :/ منو می گی کارد می زدی خونم در نمیومد و کلی از خجالت کرونا دراومدم که همه جوره داره دهن ما رو پشت و رو می کنه.

بالاخره انتظارها به سر رسید و امروز وصال رخ داد و ما همو در آغوش کشدیم. پس فعلا تولدم مبارک باشه تا بیست و پنجم اردیبهشت که اون روز هم یه حالی به ابوالقاسم فردوسی بدم که هر سال به مدد تولد من، عزیز و محترم شمرده می شه :))

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

ولی ,رو ,کنم ,تولد ,بیست ,هم ,بیست و ,ولی ولی ,و پنیر ,و رو ,که می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ficktilboyprog اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها گروه تواشیح وهمخوانی بین المللی سیرت النبی Matthew's game thrownetesi whoponcpanga veibidecfi paychupnifec خرید مستقیم مخزن پلی اتیلن از کارخانه sanjieblonbi