محل تبلیغات شما

دیشب رفتم مثل یه بافرهنگ به تمام معنا آلبوم سیریا رو از بیپ تونز خریدم و حلال و تر و تمیز و قانونی گوش دادم. آی گوش دادم تا صبح ساعت 5 پنج و نیم که بخوابم گوش دادم و کیف کردم و اشک ریختم. مگه می شه آدم جایی نبوده باشه و دلتنگ خودش و ساحلش بشه؟ من دیوانه ی دریای جنوبم و جوری زار می زدم و دلم از تک تک این ترک ها می تپید انگار هزارون سال ساکن اونجا بودم. بعدشم یهو مرضم گرفت رفتم به لیست ریموو کرده های گوش ماهی سر زدم دیدم میمون اعظم از پای ننشسته و عقده ای وار کلاه روباهی هم داده مامانش براش بافته :)) خلاصه یه ریدمونی به حالش زدم و بلاکش کردم. لامصب انقدر خودت عنننننننننی که در تلاشی برای شکل من شدن؟ چرا انقدر منو بالا می بری؟ :)))) نمی دونم شایدم عقده داره واقعا می خواد کم نیاره همهش  خودشو شکل اینو اون می کنه و هر گهی دیگران دارن مثل عقده ای ها می خواد داشته باشه. خلاصه فقط حقیر بودن این آدم رو دیشب دیدم. حیف واژه که حروم چنین ابلهانی کنم من.

دیگه صبح هم چس مثقال نخوابیده 9 بیدار شدم و تا ساعت شیش و هفت غروب بیداری و بیگاری کشیدم. خوبه دیشب خورشت قیمه رو درست کرده بودم امروز فقط برنج دم کردن بود و سیب زمینی سرخ کردن. پای گاز چرت می زدم رسما. دیگه غروب که شد گفتم یه چسه بخوابم که انقدر پای تلفن این زنه نعره زد و با هر ننه قمری حرف زد و یا منو صدا کرد بدتر سر درد گرفتم و کسل شدم. این فصل از سریال مجبوبم هم تموم شده تا فصل بعدی بیاد جون منم بالا میاد :(( الان فقط یه اپیزود از کیلین ایو دارم برم ببینم وگرنه حس چیز دیگه نیست. تشنه ی خوابم و این مدت واقعا استراحتم کم بوده، خدا باعث و بانیشو از دماغ آویزون کنه. از آدم هایی که از بچگی تا حالا به هر طریقی بهم اضطراب و تنش انتقال دادن بیزارم و امیدوارم تک تک این آشوب ها تموم تنشونو پر کنه.

البته این مدت قرنطینه رو هم مدیون لایوهای بابک رجبی ام، این بشر موزیکش، کلامش، طنازیش همه چیزش عالیه دمش گرم باشه الانم دارم باهاش کیفور می شم.

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

رو ,هم ,زدم ,تک ,یه ,دیشب ,گوش دادم ,ها می ,تک تک ,زدم و ,می زدم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pregdephilmi Arthur's life tintsusabka siolarporgnab شعله های یادگیری Dwight's notes mudsdzunamti cleanmorromar آموزش تعمیرات لپ تاپ peaumouthtnisttread