محل تبلیغات شما

از اونجایی که من کلا با همه چیز مخالفم بسکه نکبتم :))))) واقعا در حیرتم چرا افراد به هرچیزی افتخار می کنن؟ خدایی چه چیزی در جهان اونقدر ارزش و افتخار داره که چسیش رو میایم؟ من جریان رژه ی پراید رو هم نمی فهمم، کلا خودکشی های دال بر طرفداری از چیزی و خیلی بزرگ بر شمردنش رو درک نمی کنم چون می تونم چنان تناقضی توش ایجاد کنم که نه تنها محترم شمرده نشه که خودم و چهار نفر دیگه رو متقاعد کنم که به این دلیل و هزار دلیل دیگه می شه رو فلان چیز قی کرد و هیچ افتخار کردنی هم نداره. در رابطه با هر امری که می خواد باشه. باد به غبغب انداختن سفید پوست ها و ارجح دونستن خودشون بر رنگین پوست ها هم از اون افتخارات ابلهانه ست. مثل اینه که آدم راه بیفته تو جنگل شعار بده که افتخار می کنه انسان شده و حیوان نیست و من باب باسن سوزی حیوانات شستش رو هم بالا بیاره و یه زبون درازی هم کنه و توی بایوی اینستاش بنویسه: با افتخار یک آدمم! در صورتی که با این نکبت بودن بشر، صدالبته حیوان بودن ارجحیت داره.
اینارو گفتم که بگم خیلی مشمئزکننده ست به ماه تولدتون افتخار می کنین. دست خودتون نبوده برنامه ریزی والدینتون ۹ ماه قبل بوده! که دست اون ها هم نبوده باید تشکرش رو از تخمک ها و سپرم ها کنین و به اونا افتخار کنین.
_ یه اردیبهشتی با صفا، ما با تولدمون یک ماه بهشتی رو در اختیارتون می داریم گُلا، اگه اردیبهشتی نیستی پس چی هستی؟؟؟؟؟ وااااااای به حالت.
_یه خردادی اصیل که برای رسیدن به هدفش هیچ چیز جلودارش نیست ما تو کارنامه مون محمد خردادیان رو داریم چرا به ماه تولدمون نبالیم؟؟؟؟؟؟
_ یه تیرماهی دو آتیشه که خط چشم نمی کشه!
_ آدما دو دسته ان یا مردادی یا دی!
_این شهریور است که تابستان را زنده نگه داشته است، با افتخار یک شهریوری ام :/
_ مهر و محبت را از من که مهرماهی ام بیاموز!
_ من زاده ی آبانم تا در ساعات خون گریستن برگ ها، با زاده شدنم شادابی را به خانه ات بیاورم. مرا به فرزندی قبول کنید.
_آذر را در تقویم گنجاندند تا متولدین این ماه از خودگذشتگی کنند و سرمای زمستان را با گرمی وجودشان کم کنند.
_ دی آمد تا چشممان قِی کند.
_ بهمن اگر نبود،آن دوازده روز کذایی اگر نبود ما هرسال چه چیز را جشن می گرفتیم؟ ما نفس کشیدنمان را مدیون متولدین بهمنیم.
_اگر مثل اسفند در سوز و گدازم مطمئن باش زاده ی آخرین ماه آخرین فصلم.
_می دانید ماه تولد شناسنامه ای فردین، فروردین بود؟ چون اگر در شناسنامه اش بهمن قید می کردند دیگر نیمه اولی نبود.

حالا مثل این می مونه فردا رژه ی افتخار برم برای آغاز ماه جذاب تولدم اه بسِس :)))

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

رو ,افتخار ,هم ,ها ,یه ,ی ,افتخار می ,به ماه ,ها هم ,در حیرتم ,رو هم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش قواعد عربی دبیرستان آینده روشن : همسفر سمیرا nyoslamanwo هر روز swicchethesa SoVmdizkdnzocn جدیدترین مدلهای لباس مجلسی و مانتو کت دامن و سارافن نگین ماکسی شب vendelispo پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت محمد مجتبی نیک پی