محل تبلیغات شما

امشب ته شیشه ی مربای تمشکی که از پارسال خریده بودمم درآوردم و تموم تموم تموم تموم‌ الان فقط یه بلیت می خوام که صبح برسم انزلی بگردم برا خودم صبونه بزنم و دریا رو انقدر نگاه کنم تا سیرمونی بگیرم بعدشم بیام رشت و ناهارو اونجا بزنم و برا خودم ول بگردم بیخود و بی جهت تو جاهایی که دوست دارم بعد از عمه خانوم زیتون پرورده و ماهی دودی و مربای تمشک و از اون سمنوهای لعنتیش بگیرم و شب برگردم تهران متهوع حال بهم زن خراب شده ی چندش پر از کثافت و آلودگی.

ولی کاش تخم داشته باشم و یل شب تنها هم تو هتل کیوان بخوابم یا خیلی ولخرجی کنم و یه شب تو هتل اردیبهشت اتراق کنم که فردا رو هم برا گشت وقت باشه و یه وعده دیگه دل و خوئک و خوشگوشت و کباب بزنم پشت شهرداری.

بی حوصله م، کلافه م، گیجم، منگم، تمام کارهایی که یه روز خوشحالم می کرد الان هیچ حسی بهم نمی ده فقط دلتنگ سفرم هر قبدستونی باشه هر جایی باشه فقط برم چند وقت بمونه خلاص شم از این حجم از حال بد. تشنه ی کویرم، هلاک قایق سواری تو زریوار، کله خراب پرسه زدن تو بازارها و پاساژهای مریوان، قایق سواری تو عاشوراده هنه جا رو می خوام الان حتی دلم می خواد برم قم. تو بگو گه ترین شهرها هر جایی جز تهران. کلافه م از این شهر دارم خون بالا میارم تو این شهر.

اما چون دکانی نیست تا دوست معامله کند، آدم ها مانده اند بی دوست

انسان‌ها این حقیقت را فراموش کرده‌اند اما تو نباید فراموشش کنی. تو تا زنده‌ای نسبت به چیزی که اهلی کرده‌ای مسئولی

دردا و ندامتا که تا چشم زدیم، نابوده به کام خویش نابوده شدیم ...

تو ,شب ,یه ,فقط ,کنم ,باشه ,تموم تموم ,سواری تو ,قایق سواری ,هر جایی ,این شهر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رهایی...! race1-dokhimaghror ridoketga چکــاوک مطالب اینترنتی ielts points Aurora پایگاه اطلاع رسانی تشکل های کشاورزی دبستان دخترانه فرهنگیان Richard's life